Reklama

 

Reklama na rádiu Srandy Kopec

Chcete se zviditelnit? Efektivně oslovit svoji cílovou skupinu? Inzerujte svoji službu nebo produkt prostřednictvím nejposlouchanějšího internetového rádia s mluveným slovem a humorem. Využijte našich služeb, velmi výhodných nabídek a slev u kompletní reklamní kampaně. Naše rádio je zaměřené především na mluvené slovo, humorné scénky, anekdoty a vtipy.

SrandyKopec.cz – posluchač

Hlavní cílovou skupinou rádia SrandyKopec.cz jsou posluchači ve věku 25-55 let, avšak jsou i
posluchači pod 25 let, resp. nad 55 let.

Posluchač rádia SrandyKopec.cz je společenský, chce se bavit, má všeobecný přehled, zajímá se o kulturní aktuality a akce, novinky na trhu. Velmi aktivně a s přehledem využívá všech služeb internetu, včetně on-line nákupu a rezervací.

SrandyKopec.cz - on-line a poslechovost

K distribuci signálu přímo k posluchači využíváme servery portálu Radioo.cz

SrandyKopec.cz si týdně naladí cca 14000 unikátních posluchačů s průměrnou dobou poslechu na jednoho posluchače v délce 250 minut.

Nabídka reklamní prezentace


SrandyKopec.cz nabízí prakticky dvě možnosti reklamy. První možností je reklama formou bannerů a textové reklamy na webu rádia a Facebooku. Druhou možností je reklama formou reklamních spotů ve vysílání rádia.
Nejefektivnější je komplexní reklamní kampaň, která využívá obou způsobů prezentace. V této verzi nabízíme velmi zajímavé slevy za celou kampaň.

1) Bannerová a textová reklama


Tato reklamní kampaň představuje umístění banneru na hlavní stránku http://www.srandykopec.cz , jeho rozměry je možné konzultovat na základě Vašeho požadavku. Standardní cena za měsíční umístění banneru je 500,-Kč s DPH.

2) Reklama formou reklamních spotů

Ceník spotové reklamy


Cena za 1 odvysílání 10s spotu  - 40,-Kč
Cena za 1 odvysílání 20s spotu  - 60,-Kč

veškeré ceny jsou s DPH
Pro další informace, slevy a konkrétní cenové nabídky reklamních balíčků Vaší
kampaně kontaktujte obchodní oddělení rádia na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptDovolená Řecko

Aktualizováno (Úterý, 06 Listopad 2012 14:34)

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Stimulant kofein pro fyzický i psychický výkon